Skip to content

Under the Stars fotonäitus Anton Serdjukov

  Under the Stars photonäitus Anton Serdjukov
  Opening 1.12 -18:00

  Меня зовут Антон. Я из Силламяэ. Давно занимаюсь фотографией. И вот к какой концепции я пришёл. Если задержать внимание, ну вот хотя бы, на вешалке минут 15-20. То начинает казаться что она хочет что-то тебе рассказать. Отработав этот трюк на предметах, я перенёс его на людей. Люди сложнее чем предметы, но тем больше это увлекает меня. Я очень рад, когда получается рассказать чью-то историю через фотографию, эта история не всегда на поверхности, потому что мир не такой чёрно-белый как фотография.

  Жду всех на открытие выставки. Мои другие работы можно посмотреть в инстаграме
  @totofotose

  Minu nimi on Anton ja ma olen pärit Sillamäelt. Tegelikult olen fotograafiaga tegelenud pea terve elu, kuid avalikult näidanud eriti ei ole. Oma fotodest meeldib mulle mõelda nii: kui keskenduda tähelepanu 15-20 minutiks näiteks riidepuule, hakkab tekkima selline naljakas tunne, nagu ta tahaks teile midagi öelda. Kui minu tehnilised oskused said objektide pildistamisega ühele poole, liikusin edasi inimeste suunas. Inimesed on keerulisemad kui objektid ja seetõttu paeluvad mind rohkem. Mul on hea meel kui mul õnnestub fotograadia kaudu rääkida kellegi lugu. Selliselt jutustatud lood ei ole kunagi pealiskaudsed, sest erinevalt fotograafiast ei ole maailm mustvalge ja kahetasapinnaline. Kui mul õnnestub seda näidata oma kahetasapinnalistel ja mustvalgetel piltidel, siis on midagi õnnestunud.

  Kõik oodatud näituse avamisele. Minu teised tööd saad leida instagramis @totofotose

  My name is Anton. I’m from Sillamäe. I’ve been doing photography for a long time. And here is the concept I came up with. If you will focus your attention, well, let’s say on a coat hanger for 15-20 minutes.You will start to have that funny feeling that it wants to tell you something. Having mastered this trick on objects, I transferred it to people. People are more complex than objects, but the more it fascinates me. I am very happy when I manage to tell someone’s story through photography; this story is not always on the surface, because the world is not as black and white as photography.

  All welcome to the exhibition opening. My other works can be found in instagram @totofotose